SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
222 500 €
(2 023 € / m²)
Satış
2
2+
110 m²
Calle Rincón de la Victoria, Torrox

yatak odası2
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

REDPISO VENDE EXCLUSIVO PISO + TERRAZA + GARAJE + TRASTERO + PISCINAS EN TORROX

La vivienda se encuentra en una urbanización privada con piscinas com...

Diğer
Teklifin yaşı: 32günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Calle Rincón de la Victoria, Torrox
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

REDPISO MÁLAGA EL PALO - LA CALA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar