SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
149 900 €
(1 292 € / m²)
Satış
4
2+
116 m²
Avenida Diego Ramírez Pastor, Torrevieja

yatak odası4
düz116 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

An interesting investment opportunity has arisen in the heart of Torrevieja, comprising a ground-floor property situated on one of the town’s main str...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Avenida Diego Ramírez Pastor, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar