SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
189 900 €
(2 601 € / m²)
Satış
2
2+
73 m²
Calle Peñalara, Torrevieja

yatak odası2
düz73 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This beautifully presented top-floor 2-bedroom, 2-bathroom apartment is located in the highly desirable Dream Hills community, offering the perfect co...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Peñalara, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar