SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
179 900 €
(2 044 € / m²)
Satış
3
2+
88 m²
CALLE CALERA (LA), Torrevieja

yatak odası3
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This is an excellent opportunity to purchase a spacious and bright flat located just 850 metres from the sea, in a prime location that combines proxim...

Diğer
Teklifin yaşı: 13günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

CALLE CALERA (LA), Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar