SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 616 938 PLN
(16 499 PLN / m²)
Satış
3
1
98 m²
PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja

yatak odası3
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Bungalow w Torrevieja – 98 m², 2 sypialnie Prezentujemy gotowy do zamieszkania bungalow o powierzchni 98 m², położony w atrakcyjnej części Torrevieja ...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıAyrı mutfakDuş kabiniAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarz

Parametreler

Mülkiyet:
Diğer
Durum:
Diğer
Isıtma tipi:
Merkezi uzaktan kumanda
Teklifin yaşı: 21günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

PLAZA CONSTITUCION (DE LA), Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dobra Oferta Pro

Monika Hendel-Kubiak

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar