SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
209 900 €
(3 498 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
CALLE TERREMOTO (EL), Torrevieja

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

🏡 Discover this magnificent apartment located in the strategic area of Habaneras Avenue in Torrevieja. With a constructed area of ​​60 m2 and a funct...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

CALLE TERREMOTO (EL), Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar