SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
539 000 €
(5 859 € / m²)
Satış
2
2+
92 m²
Calle Ciclón, Torrevieja

yatak odası2
düz92 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment on the sixth floor, with elegant and modern design, like-new apartment, with frontal and panoramic sea views, on the sea front in Punta Prim...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Calle Ciclón, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar