SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
259 900 €
(3 332 € / m²)
Satış
2
2+
78 m²
Calle Txacolina, Torrevieja

yatak odası2
düz78 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this beautiful, move-in-ready ground-floor apartment located in the popular Punta Prima, within walking distance of the beach, lively bars, r...

Diğer
Teklifin yaşı: 37günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Calle Txacolina, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar