SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
349 000 €
(3 173 € / m²)
Satış
3
2+
110 m²
Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

yatak odası3
düz110 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

BEACHFRONT APARTMENT WITH 3 BEDROOMS AND 3 BATHROOMS, COMMUNAL POOL, AIR CON, REFURBISHED, TORREVIEJA InterProperty Sales are excited to present thi...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Rambla Juan Mateo García, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar