SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
400 000 €
(3 390 € / m²)
Satış
4
1
118 m²
Avenida de los Marineros, Torrevieja

yatak odası4
düz118 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkEvet
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Objevte tuto nemovitost u pláže na Playa del Cura , jedné z nejznámějších oblastí Torrevieja , na vyhledávaném pobřeží Costa Blanca . Tato jedinečná n...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Avenida de los Marineros, Torrevieja

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar