SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
139 900 €
(2 454 € / m²)
Satış
1
1
57 m²
Avenida Faleria, Torrevieja

yatak odası1
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This well-maintained apartment is located in Torrevieja and offers a comfortable layout combined with an exceptionally spacious terrace — ideal for en...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 49günler

Yerellikler

Avenida Faleria, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar