SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
255 000 €
(2 525 € / m²)
Satış
3
1
101 m²
Avenida Faleria, Torrevieja

yatak odası3
düz101 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This stunning newly renovated 3-bedroom, 1-bathroom apartment is perfectly situated second line from the famous beaches of Torrevieja, including the s...

Diğer
Teklifin yaşı: 50günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Avenida Faleria, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar