SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
125 000 €
(1 689 € / m²)
Satış
2
1
74 m²
Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

yatak odası2
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTMENT WITH 2 BEDROOMS AND 1 BATHROOM, AIR CONDITIONING, SOLARIUM, CLOSE TO BEACHES, TORREVIEJA Situated just 250 meters from Playa Los Locos an...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Rambla Juan Mateo García, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar