SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
229 000 €
(2 694 € / m²)
Satış
3
2+
85 m²
Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

yatak odası3
düz85 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PENTHOUSE WITH 3 BEDROOMS, 2 BATHS, AIR CON, GARAGE PARKING, PRIVATE SOLARIUM, 250M FROM THE BEACH, PLAYA DE LA CURA - TORREVIEJA InterProperty Sale...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Rambla Juan Mateo García, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar