SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
153 000 €
(1 739 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
Rambla Juan Mateo García, Torrevieja

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

APARTMENT WITH 3 BEDROOMS AND 1 BATHROOM, COMMUNAL POOL, WALK TO THE BEACH, TORREVIEJA InterProperty Sales are pleased to offer this lovely apartmen...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Rambla Juan Mateo García, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar