SUPA24
Oturma odası; doğal ışık, fayans zemin, modern stil
Teras
Tuvalet; fayans zemin, doğal ışık
170 800 €
(1 798 € / m²)
Satış
3
2+
95 m²
Calle Patricio Zammit, Torrevieja

yatak odası3
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

This wonderful apartment is for sale in the heart of sought-after Torrevieja.~~Very centrally located and just 300 meters from the beach. Close to all...

Diğer
Teklifin yaşı: 79günler
Güncellendi: 79günler

Yerellikler

Calle Patricio Zammit, Torrevieja
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

sundream properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar