SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
679 000 €
(5 803 € / m²)
Satış
2
2+
117 m²
Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

yatak odası2
düz117 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnificent Apartment for Sale in a Prime Location This exclusive property is located in the prestigious La Colina area of Torremolinos, with quick ac...

Diğer
Teklifin yaşı: 61günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar