SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
160 000 €
(3 902 € / m²)
Satış
Atipik
1
41 m²
Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

yatak odasıatypical
düz41 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Renovated studio apartment just 800 meters from the sea – Perfect for investment For sale: a fantastic, fully renovated 41 m2 studio apartment with a ...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 22günler

Yerellikler

Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar