SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
385 000 €
(4 753 € / m²)
Satış
3
2+
81 m²
Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos

yatak odası3
düz81 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

???? Spacious 3-Bedroom Apartment with Terrace – Torremolinos, Loma de los Riscos ????️ 3 Bedrooms | ???? 2 Renovated Bathrooms | ???? Separate Kitche...

Diğer
Teklifin yaşı: 52günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Avenida Palma de Mallorca, Torremolinos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar