SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
1 100 000 €
(8 333 € / m²)
Satış
3
2+
132 m²
Calle de la Cordera, Torremolinos

yatak odası3
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

PRIVILEGED ENCLAVE WITH EXCELLENT VIEWS Residential complex made up of 37 homes with 2, 3 and 4 bedrooms, and 2 semi-detached houses, where you can e...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Calle de la Cordera, Torremolinos
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar