SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
385 000 €
(5 833 € / m²)
Satış
3
1
66 m²
CALLE AGUILAS, Torre Pacheco

yatak odası3
düz66 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق بشاطئ البحر بغرفتي نوم وثلاث غرف نوم في آغيلاس، مورسيا بطراز معماري معاصر
تقدم مدينة آغيلاس في مورسيا مجموعة مميزة من الشقق العصرية الواقعة على شا...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 111günler

Yerellikler

CALLE AGUILAS, Torre Pacheco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar