SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
259 000 €
(3 278 € / m²)
Satış
3
1
79 m²
Calle Maestro Martín Ferrer, Torre Pacheco

yatak odası3
düz79 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vítejte v tomto úžasném moderním penthousu, kde se snoubí pohodlí, klid a luxus.
Tato nemovitost se nachází v klidné čtvrti a nabízí ideální prostředí...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 34günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Calle Maestro Martín Ferrer, Torre Pacheco

Belediye olanakları

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar