SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
296 000 €
(3 116 € / m²)
Satış
2
2+
95 m²
Avenida Manuel Frutos Llamazares, Torre Pacheco

yatak odası2
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This stunning apartment combines elegance, comfort and natural surroundings, offering a truly unique lifestyle in one of the most promising areas of t...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Avenida Manuel Frutos Llamazares, Torre Pacheco
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar