SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
300 000 €
(3 659 € / m²)
Satış
2
1
82 m²
Avinguda Mediterrani, Tarragona

yatak odası2
düz82 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wohnung zum Verkauf in Cala Tamarit, La Mora (Tarragona): Komfort, Lage und hohe Rendite

Entdecken Sie diese charmante 2-Zimmer-Wohnung in einer de...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıAyrı mutfakDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avinguda Mediterrani, Tarragona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar