Teklifler listesi
44
44
44
88 000 €
(715 € / m²)
Satış
3
2+
123 m²
Calle Marqués de Mirasol, Talavera de la Reina
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
123 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
¿Deseas convertir la casa de tus sueños en una realidad? ¡Esta es tu oportunidad! Les ofrecemos en exclusiva este piso exterior en edificio residen...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
491günler
Güncellendi:
491günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Calle Marqués de Mirasol, Talavera de la Reina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
CENTURY 21 Now IV
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
CENTURY 21 Now IV