SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
265 000 €
(2 880 € / m²)
Satış
1
1
92 m²
Calle Los Ángeles, Santiago del Teide

yatak odası1
düz92 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

A cozy apartment is for sale in Puerto de Santiago, in the well-maintained "5 Siglos" complex.The apartment is located on the top floor and offers pan...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Calle Los Ángeles, Santiago del Teide
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Asten Realty

Asten Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar