SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
405 000 €
(4 175 € / m²)
Satış
3
2+
97 m²
Carrer de les Canàries, Santa Pola

yatak odası3
düz97 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnífico apartamento de tres dormitorios y dos baños con una distribución cuidada y espacios bien aprovechados. La vivienda, construida con excelente...

Diğer
Teklifin yaşı: 420günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Carrer de les Canàries, Santa Pola
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Magenta Living

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar