SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
314 000 €
(5 233 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
Carrer de París, Sant Feliu de Guíxols

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

¡Descubre este luminoso apartamento situado en una tranquila comunidad entre Sant Feliu de Guíxols y S'Agaró! Con una superficie de aproximadamente 50...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Carrer de París, Sant Feliu de Guíxols
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

IMMORAMBLA Serveis Immobiliaris

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar