Teklifler listesi
17
17
17
243 000 €
(2 585 € / m²)
Satış
3
2+
94 m²
Camí St Celoni a Montnegre, Sant Celoni
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
94 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Sant Celoni in Barcelona
Piso con encanto, luminoso y listo para entrar a vivir — comodidad y tranquilidad en cada rincón
Si b...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
93günler
Güncellendi:
93günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Camí St Celoni a Montnegre, Sant Celoni
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Salvador ROBERT
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES