SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
175 000 €
(1 989 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
Carrer de la Riera de Canals, Sant Andreu de la Barca

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment For sell in Sant Andreu De La Barca in Barcelona

Descubre este piso con muchísimas posibilidades ubicado en la calle Riera Canals de Sant ...

Diğer
Teklifin yaşı: 98günler
Güncellendi: 98günler

Yerellikler

Carrer de la Riera de Canals, Sant Andreu de la Barca
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

1001 PORTALES

Kike PÉREZ

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar