SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 690 000 €
(3 899 € / m²)
Satış
4
2+
690 m²
Avenida de los Cortijos, San Roque

yatak odası4
düz690 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

This sophisticated four-bedroom apartment is located in one of Sotogrande’s most exclusive communities, where tranquility and discretion are paired wi...

Diğer
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 13günler

Yerellikler

Avenida de los Cortijos, San Roque
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ondomus Inmobiliaria

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar