SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(3 980 € / m²)
Satış
1
1
50 m²
Avenida Orihuela, San Pedro del Pinatar

yatak odası1
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Neubau-Penthouse mit 1 Schlafzimmer, nur wenige Meter vom Strand entfernt, zu verkaufen (San Pedro del Pinatar)~~Modernes mediterranes Wohnen in Lo Pa...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıMutfak aletleriYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışıkModern tarz

Diğer
Teklifin yaşı: 78günler
Güncellendi: 78günler

Yerellikler

Avenida Orihuela, San Pedro del Pinatar
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

sundream properties

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar