SUPA24
159 000 €
(1 606 € / m²)
Satış
2
2+
99 m²
Ronda Oeste, San Miguel de Salinas

yatak odası2
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Discover this modern and fully upgraded first-floor apartment in the heart of San Miguel de Salinas — offering comfort, quality, and a prime central l...

Diğer
Teklifin yaşı: 56günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Ronda Oeste, San Miguel de Salinas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar