SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
199 000 €
(2 211 € / m²)
Satış
3
1
90 m²
CALLE GUILLEM DE MONTCADA (DE), Salou

yatak odası3
düz90 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

80 M² APARTMENT, 3 BEDROOMS, 250 METERS FROM THE BEACH IN SALOU

The apartment consists of an entrance hall, 3 double bedrooms, a kitchen with utility...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

CALLE GUILLEM DE MONTCADA (DE), Salou
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar