Teklifler listesi
17
17
17
198 000 €
(4 304 € / m²)
Satış
1
1
46 m²
Carretera del Far, Salou
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
46 m²
banyolar
Çevir İngilizce
APARTMENT WITH TOURIST LICENSE, POOL AND SEA VIEWS JUST 200 M FROM THE BEACH
We present this attractive renovated apartment in Cap Salou, ideal both ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
G - Aşırı israfçı
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Diğer
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
30günler
Güncellendi:
16günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Carretera del Far, Salou
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.