Teklifler listesi
42
42
42
79 999 €
(784 € / m²)
Satış
4
1
102 m²
CALLE RESIDENCIAL VIDAHERMOS, Sacedón
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
102 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Sacedon in Guadalajara
Precioso piso en Sacedón, con unas vistas inmejorables, justo en la entrada y salida del pueblo, muy fá...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Teras
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
98günler
Güncellendi:
98günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
CALLE RESIDENCIAL VIDAHERMOS, Sacedón
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Sandra BOLÍVAR
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES