SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
149 000 €
(3 170 € / m²)
Satış
2
1
47 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

yatak odası2
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Appartement avec vue dégagée, parking et licence touristiqueSitué dans un environnement agréable de Roses, cet appartement offre un cadre de vie idéal...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar