SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
220 000 €
(3 099 € / m²)
Satış
3
2+
71 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

yatak odası3
düz71 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Appartement 2 chambres, grande terrasse vue mer avec barbecue Situé dans un cadre privilégié à seulement 800 mètres de la plage et des commerces, déco...

Diğer
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 16günler

Yerellikler

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar