SUPA24
Teras; manzara, fayans zemin, doğal ışık
Balkon; manzara
Balkon; manzara, fayans zemin
295 000 €
(5 000 € / m²)
Satış
3
1
59 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

yatak odası3
düz59 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Appartement rénové, 2 chambres, proche tous commercesSaisissez cette opportunité rare : un appartement de 59 m² rénové, idéalement situé en deuxième l...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAyrı mutfakDuş kabiniAyrı tuvaletYeniden yapılandırmadan sonraDoğal ışık

döşenmiş
Teklifin yaşı: 68günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar