SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
384 000 €
(4 364 € / m²)
Satış
3
1
88 m²
Carrer Ramón y Cajal, Roses

yatak odası3
düz88 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Superbe Appartement Vue Mer, Parking Privé & Exposition Sud-Est !2 Chambres – Résidence de Standing – À 300m de la Plage et CommercesDécouvrez cet app...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 163günler
Güncellendi: 26günler

Yerellikler

Carrer Ramón y Cajal, Roses
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

N1 FRANCE ESPAGNE PRESTIGE IMMOBILIER

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar