SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
4 595 000 €
(9 653 € / m²)
Satış
4
2+
476 m²
Calle Número Siete, Rojales

yatak odası4
düz476 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This villa is an exceptional villa for sale within La Cerquilla, an esteemed neighborhood in Nueva Andalucía's renowned Golf Valley. Completed in 2023...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Calle Número Siete, Rojales
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar