SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
698 000 €
(5 817 € / m²)
Satış
3
2+
120 m²
Calle Número Siete, Rojales

yatak odası3
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming Townhouse with Sea Views in Urb. Seghers, EsteponaSituated in the sought-after residential area of Seghers, in the small community of Casa Sa...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Calle Número Siete, Rojales
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar