SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
414 000 €
(3 906 € / m²)
Satış
3
2+
106 m²
Calle Almería, Rojales

yatak odası3
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the charming Ciudad Quesada, this residential complex offers a selection of 20 properties designed to meet the needs of those seeking a com...

Diğer
Teklifin yaşı: 25günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Calle Almería, Rojales
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar