SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
322 000 €
(4 128 € / m²)
Satış
2
2+
78 m²
Calle Gerona, Rojales

yatak odası2
düz78 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the charming Ciudad Quesada, this exclusive community offers a total of 84 properties, divided between high-bungalows and low-bungalows. Th...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Calle Gerona, Rojales
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar