SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
459 900 €
(4 645 € / m²)
Satış
4
2+
99 m²
Calle Almendro, Pilar de la Horadada

yatak odası4
düz99 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

منازل فاخرة مكونة من غرفتي نوم و3 غرف نوم بالقرب من الشاطئ ووسائل الراحة في توري دي لا هورادادا
تقع المنازل الحديثة في توري دي لا هورادادا، وهي مدينة ...

Diğer
Teklifin yaşı: 495günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Calle Almendro, Pilar de la Horadada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

TEKCE Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar