SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
359 000 €
(3 989 € / m²)
Satış
2
2+
90 m²
Calle Severiano Ballesteros, Pilar de la Horadada

yatak odası2
düz90 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Descubre esta magnífica vivienda en planta baja ubicada en una de las zonas más demandadas de Pilar de la Horadada, a escasos minutos del campo de gol...

Diğer
Teklifin yaşı: 24günler
Güncellendi: 24günler

Yerellikler

Calle Severiano Ballesteros, Pilar de la Horadada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

CENTURY 21 Mediterranean Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar