SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
269 900 €
(3 416 € / m²)
Satış
2
2+
79 m²
Calle Calderón de la Barca, Pilar de la Horadada

yatak odası2
düz79 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

**LAST 2 UNITS REMAINING** **KEY READY** 2 BEDROOM 2 BATHROOM APARTMENT, PILAR DE LA HORADADA InterProperty Sales are delighted to pres...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 29günler

Yerellikler

Calle Calderón de la Barca, Pilar de la Horadada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar