SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
575 000 €
(4 792 € / m²)
Satış
4
2+
120 m²
Calle Calvo Sotelo, Pilar de la Horadada

yatak odası4
düz120 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Property Highlights:Prime Location: Situated mere moments from the sea, enjoy daily strolls along the beach and soak in breathtaking sunsets.Spacious ...

Diğer
Teklifin yaşı: 60günler
Güncellendi: 31günler

Yerellikler

Calle Calvo Sotelo, Pilar de la Horadada
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar