Teklifler listesi
171 000 €
(2 478 € / m²)
Satış
3
2+
69 m²
Carrer del Llessamí, Piera
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
69 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
NO COBRAMOS COMISIÓN DE INTERMEDIACIÓN AL COMPRADOR ¡Tenemos en exclusiva una vivienda para ti! Disponemos de una vivienda que puedes adquirir e...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
34günler
Güncellendi:
15günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Carrer del Llessamí, Piera
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
Century 21 Nexus
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
Century 21 Nexus