SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
2 599 000 €
(12 740 € / m²)
Satış
3
2+
204 m²
Carrer de la Pursiana, Palma

yatak odası3
düz204 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

El ático definitivo en Palma! Descubre esta exclusiva vivienda de obra nueva entre Santa Catalina y Son Espanyolet. 204.99 m² construidos, 3 habitacio...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Carrer de la Pursiana, Palma
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

SERMAN PROPERTIES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar